Filter zariadení
Zoznam certifikovaných zariadení priateľských
k deťom


Typ zariadenia

Kraj

Hodnotenie zariadenia
 

Ochranná známka


Míľu pre mamu chráni ochranná známka

Únia materských centier, ako vlastník ochrannej známky k podujatiu „Míľa pre mamu“ povoľuje organizovať toto podujatie svojim členom a sympatizantom.  Majiteľ ochrannej známky môže od porušovateľa žiadať rovnako náhradu škody a navyše aj primerané zadosťučinenie, najmä ak ide o nemajetkovú ujmu. Bez súhlasu majiteľa ochrannej známky nesmie nikto používať zhodné alebo zameniteľné označenie s jeho ochrannou známkou pre rovnaké alebo podobné tovary či služby. 


Najdôležitejšie dôvody na zápis označenia: majiteľ známky je v dôsledku práv vyplývajúcich zo zápisu do registra chránený proti všetkým, ktorí by chceli jeho zákonné práva na ochrannú známku porušovať. Bez súhlasu majiteľa ochrannej známky nesmie nikto používať zhodné alebo zameniteľné označenie s jeho ochrannou známkou pre rovnaké alebo podobné tovary či služby. Majiteľ ochrannej známky sa môže voči každému domáhať zákazu používať jeho ochrannú známku alebo označenie s ňou  zameniteľné pre rovnaké alebo podobné tovary alebo služby, ako aj toho, aby sa tovary takto označené stiahli z trhu. 
Majiteľ ochrannej známky môže od porušovateľa žiadať rovnako náhradu škody a navyše aj primerané zadosťučinenie, najmä ak ide o nemajetkovú ujmu.


-
 

Partner UMC

Bratislavský samosprávny krajAxxesErasmus  Granty EHP a NórskaÚrad vládyMPSVR

Partner projektu MPM

GlenmarkFax CopyKik_partnerZlatíčkoFiro tour

Mediálny partner MPM

Mama a jaRTVSFit štýlLASER MEDIAEurópske novinyS detmi.com

Partner MPM v BA

Bratislava_Nove MestoZľavomatMiracleWuestenrotOrganic BabyHapePolus City CenterMagistrát Hl.mesta BratislavyBudamarBratislava - Nové MestoPolus City CenterEkopodnikBubchenBKISActive KIDS